0

Για δεύτερο σερί ματς, ο Δημήτρης Εμμανουηλίδης πήρε λεπτά συμμετοχής με τη Φορτούνα Σιτάρντ.

Ο Έλληνας εξτρέμ, μετά την εξαιρετική του εμφάνιση κόντρα στην Έμεν, όπου σκόραρε το παρθενικό του τέρμα, πέρασε ως αλλαγή και επί της Ντε Χάαγκ.

Συγκεκριμένα, μπήκε στον αγώνα στο 76ο λεπτό, στη θέση του άλλοτε εξτρέμ του ΟΦΗ, Λισάντρο Σεμέντο, όταν το σκορ ήταν 0-2 υπέρ του συλλόγου του. Μάλιστα, ένα λεπτό αργότερα, έγινε και το 0-3, τελειώνοντας ουσιαστικά το ματς.

Αυτή, ήταν η τρίτη συνολικά συμμετοχή του ταλαντούχου ποδοσφαιριστή στο ολλανδικό πρωτάθλημα. Βέβαια, δεν έχει κάνει ακόμα το ντεμπούτο του ως βασικός.

πηγή: trifilara.gr

Τόσα χρόνια παίρνει το …μήνυμα αλλά η ομάδα ακόμα είναι απροστάτευτη!

Βαρούχας: «Για γέλια η απόφαση του Γκεστράνιους – Δεν υπάρχει πέναλτι στον Κρμέντσικ»